Tvorba textov (pre bližšie informácie kliknite sem)

    Máte firmu alebo internetový obchod? Chcete, aby o vás vedeli aj tí, pre ktorých sú vami prevádzkované stránky určené? Máte množstvo práce a nestíhate sa venovať prezentácii vašej činnosti a vašich výrobkov na webe? Považujete osobné stretnutia so svojimi klientmi či s obchodnými partnermi za kľúčové, ale uvedomujete si, že nemenej dôležité sú i presné a kvalitné informácie na internete?

    Vytvoríme pre vás originálny a profesionálny článok na mieru takmer na akúkoľvek tému. Vyhýbame sa iba vysokoodborným článkom, lebo vieme, čo si môžeme dovoliť. Sme si vedomí toho, čo dokážeme a čo zvládneme. Ak sa dohodneme a zákazku prijmeme, budete mať istotu, že váš článok bude napísaný po obsahovej i gramatickej stránke na sto percent. Problematiku si podrobne naštudujeme a vytvoríme pre vás článok presne na mieru podľa zadania a požiadaviek.

Čo od vás potrebujeme

Aby bol článok čo najlepší, budeme od vás potrebovať tieto informácie:

  • kde bude uverejnený (web, TV, noviny, časopisy a pod.)
  • kľúčové slová
  • cieľová skupina (vek, pohlavie...)
  • téma, ktorá má byť v článku spracovaná
  • čo chcete článkom dosiahnuť (informovať, predať, pobaviť, zamyslieť sa, niečo získať, zaujať...)
  • približný rozsah (počet normostrán, 1 NS = 1 800 znakov vrátane medzier)

S písaním reklamných textov máme veľa skúseností z praxe, a keďže vykonávame aj jazykové korektúry a preklady, máme bohaté skúsenosti so štylizáciou, kompozíciou a celkovou "vizážou" textu.


Váš článok bude súčasne správny po gramatickej aj štylistickej stránke, bez jedinej chybičky, preklepu či významovej nezrovnalosti. V prípade záujmu vám vieme zaslať na ukážku články, ktoré už majú svojich majiteľov. :-) 


Tešíme sa na spoluprácu.


Referencie

Cena za jednu normostranu textu: 15 € (1 NS = 1 800 znakov vrátane medzier)

© 2017 Koranet, Mgr. Anetta Letková, Veľké Uherce 583, 958 41
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky