Tvorba textov

  Máte firmu alebo internetový obchod? Chcete, aby o vás vedeli aj tí, pre ktorých sú vami prevádzkované stránky určené? Máte množstvo práce a nestíhate sa venovať prezentácii vašej činnosti a vašich výrobkov na webe? Považujete osobné stretnutia so svojimi klientmi či s obchodnými partnermi za kľúčové, ale uvedomujete si, že nemenej dôležité sú i presné a kvalitné informácie na internete?


  Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali áno a súčasne viete, že nemáte čas na písanie kvalitných reklamných textov o vašej firme či výrobkoch, ktoré ponúkate priamym predajom alebo vo vašom e-shope, určite vám v tomto dokážeme pomôcť.


  Vytvoríme pre vás originálny a profesionálny článok na mieru takmer na akúkoľvek tému. Vyhýbame sa iba vysokoodborným článkom, lebo vieme, čo si môžeme dovoliť. Sme si vedomí toho, čo dokážeme a čo zvládneme. Ak sa dohodneme a zákazku prijmeme, budete mať istotu, že váš článok bude napísaný po obsahovej i gramatickej stránke na sto percent. Problematiku si podrobne naštudujeme a vytvoríme pre vás článok presne na mieru podľa zadania a požiadaviek.


Aby bol článok čo najlepší, budeme od vás potrebovať tieto informácie:

 • kde bude uverejnený (web, TV, noviny, časopisy a pod.)
 • kľúčové slová
 • cieľová skupina (vek, pohlavie...)
 • téma, ktorá má byť v článku spracovaná
 • čo chcete článkom dosiahnuť (informovať, predať, pobaviť, zamyslieť sa, niečo získať, zaujať...)
 • približný rozsah (počet normostrán, 1 NS = 1 800 znakov vrátane medzier)

S písaním reklamných textov máme veľa skúseností z praxe, a keďže vykonávame aj jazykové korektúry a preklady, máme bohaté skúsenosti so štylizáciou, kompozíciou a celkovou "vizážou" textu.


Váš článok bude súčasne správny po gramatickej aj štylistickej stránke, bez jedinej chybičky, preklepu či významovej nezrovnalosti. V prípade záujmu vám vieme zaslať na ukážku články, ktoré už majú svojich majiteľov. :-) 


Tešíme sa na spoluprácu.


Cena za jednu normostranu textu: 15 € (1 NS = 1 800 znakov vrátane medzier)

© 2017 Koranet, Mgr. Anetta Letková, Veľké Uherce 583, 958 41
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!