KORANET

Váš partner vo svete korektúr, prekladov a copywritingu

Referencie

S pani Letkovou som spolupracovala na viacerých prekladoch kníh zo švédčiny a angličtiny pre vydavateľstvo Grada. Vždy som sa tešila, keď korektúry mojich prekladov robila práve ona, pretože sa s ňou ľahko komunikuje, svoju prácu si robí naozaj svedomito a dáva mi rýchlu a užitočnú spätnú väzbu. Pozornému oku pani Letkovej neuniknú preklepy, štylistické chyby a nepresnosti, ktoré po mne ostávajú v texte, a vždy ho s citom vylepší tak, že sa oveľa lepšie číta. Jej priateľský a motivujúci prístup mi pomáha zdokonaľovať sa v prekladaní beletrie. Odporúčam spoluprácu s pani Letkovou každému, kto hľadá prvotriedne korektúry.

Anna Chelemendiková 

Nyan s.r.o.

Anetka je strážkyňa všetkých textov na mojej stránke. Vie ich doladiť do dokonalosti. Sú čitateľné a bezchybné. Upravené do takej podoby, aby boli čo najzrozumiteľnejšie a pochopiteľné úplne pre každého. Pracuje rýchlo a spoľahlivo. Môžem sa na ňu vo všetkom spoľahnúť. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s ňou.  

Anna Straková

GOLD MÓDA s.r.o. 

Naši spokojní klienti

© 2017 Koranet, Mgr. Anetta Letková, Veľké Uherce 583, 958 41
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky